شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 462

18,968 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم امام الجامعه الامريكيه قسط 10سنين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف استلام فوري متشطبة بجوار كمبوند ماونتن فيو

    Selection Code logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري متشطب في CRESCENT WALK بمقدم5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بقسط شهري 9,000 جنية فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م جاهزة للمعاينه في ذا سيتي+بالتقسيط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ارضي بجارن دايركت علي البحيرة في ليك فيو

    Selection Code logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار الرحاب علي طريق السويس بقسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي التسعين بسعر مميز بالتجمع بتقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م دور أول تشطيب كامل

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة بالمطبخ من LAMBORGHINIفى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري متشطبة بالكامل بتقسيط 10سنين

    Selection Code logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سراي التجمع شقة 125م مقدم 5% وقسط على 15 سنة

    Selection Code logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستودا شيراتون 138م مقدم 5% قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف155م استلام فوري في استون ريزيدنس قسط5 سنين

    Selection Code logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القطاميه بلازا- التجمع الاول

    Eastmark logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتجمع الخامس استلام فوري شقة على 8سنوات تقسيط\5%

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طلالة نيو هليوبوليس 167م متشطبة مقدم 5% قسط 15س

    Selection Code logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    كريك تاون التجمع 130م استلام سنة مقدم10% قسط 7سنين

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري في التجمع الخامس بنقدم 5%

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك إيست 155م متشطبة مقدم 5% قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استثماريه بقلب الجولدن سكوير بأقساط علي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بأقل سعر في R8 بالعاصمة بالتقسيط ع10سنين

    Roots Real Estate logo image

    فلوريا 5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت بمدخل خاص للبيع جنوب الأكاديمية

    Horizon Estate logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة في زومرة إيست مقدم 5% قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 10%

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع