شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 455

18,968 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 221م في هايد بارك 3غرف موقع متميز

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست شقة ريسيل متشطبة كورنر فيو لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بحرى كورنر غرفتين تشطيب كامل دور ثانى

    Omaa Property Consultant logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر في التجمع - استلام فوري - 3 غرف

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٣٢٬٢٥٠ جنيه

    استثمر واسكن شقة فندقية متشطبة بالتكبيفات والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست فيو على جاردن

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو 2 فيو على البحيرة

    Conquer Properties logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع غرفتين في كمبوند سراي 4,500,000!!!!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة غرفتين في JIWAR بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 113م بمقدم 370الف قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن بأقرب استلام في شيراتون بقسط علي8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في فيليج جاردن قطامية

    New Capital Home. logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 186م بفيو لاند سكيب بالعاصمه بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولي جولف ريزيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205م بجوار الحي الدبلوماسي بالـR8 بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م ارضي بحديقه للبيع في مدينة نور حجز قديم

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في سوديك ايست ازاليا متشطبة مطبخ بحري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم أستلام فوري بمقدم10%فقط بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة بحديقة باتيو اورو موقع مميز

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى هايد بارك بفيو علي الجاردن

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه فاخرة للبيع في بالم هيلزالقاهرة الجديده

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع