شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 453

18,968 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٩١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بدون مقدم دايركت ع طريق السويس +اقساط12س

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٥٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين لقطه في ION بمقدم10% بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة بجاردن لقطه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197 أرضي تقسيمة داخلية مميزة و فيو اللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بسراي S2 بسعر مغري! لا تفوت الفرصة!

    Laucienda For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٧٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصه للبيع داخل أزاد بمساحة كبيرة

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع - زيد ايست القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة مع حديقة واسعة جاهزة للسكن هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن خاصة 3 غرف نوم في شارع الصاعقة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه خاصه متاحه للبيع داخل جاليريا مون فالي

    Ninety Two logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل كمبوند جالريا مون فالي

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري بأقل سعر بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع في شيراتون مصر الجديدة

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص الاسعار لقطه توين هاوس للبيع في إلباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بسعر لقطه ومميز بأقساط حتي12سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بأقل سعر للمتر في R8 بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي طريق السويس في سراي بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Rtm Unit in hyde park new cairo install 8 years

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة أرضي | هايد بارك | القاهرة الجديدة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبتاون بموقع مميز

    Conquer Properties logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصه متاحه للبيع في سوديك ايستاون

    Ninety Two logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو لقطة حجز قديم 49م بالتقسيط علي 12 سنة في B8

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف كمبوند Avelin في المستثمرين الشمالية

    M.S.K Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع