شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 425

18,968 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بموقع مميز -الجازي جي دبليو ماريوت

    AK Circle logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز جدًا بحري - مباشر علي الاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بالمستقبل سيتي بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجوار هايد بارك بالتجمع بتقسيط 10س

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة 3نوم بدون مقدم بقلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط في سيتي اوف أوديسيا

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف كورنر بأقل سعر في العاصمه وتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 145م -غرفتين- للبيع ليك فيو ريزيدنس2

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في التجمع بدون مقدم التعاقد بأول قسط

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة للبيع في Taj City – Lake Park

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في القاهرة الجديدة | ستون ريزدنس

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة خاصة للبيع في Taj City – استلام فوري

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى احلى عمارة على النيل للبيع فى الزمالك

    Picky Properties logo image

    شارع ابن زنكي, الزمالك, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة للاستثمار في ORLA التجمع تقسيط ع7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري متشطبه بالكامل في الجولدن سكوير

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل في لوكيشن مميز في ليك فيو 2

    Allocate Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م بجراج فى لاند مارك فورى بسعر 1,950,000 كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم فيو بمقدم يصل الي 4 مليون في ماونتن فيو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري للبيع ف التجمع الخامس|جاردينيا هايتس

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121م متشطبة سوبر لوكس استلام فوري بفيو جاردن

    Property Misr logo image

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع