شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 423

18,968 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م بالجراج خاص وجهه على الشارع فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في موقع متميز بفيو علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر إجمالي في موقع متميز باقساط ليك فيو 2

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع ممتاز جاهز للاستلام الفوري في ادريس ايست

    Realm Properties logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م نصف بزمنت للبيع بكمبوند غرب الجولف بحديقة 150

    Find Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي مرتفع بدون حديقة للبيع بفيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في مدينتي – موقع مميز

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٦٥ جنيه

    بمدينة نور شقة للبيع147م تشطيب كاملSMARTوايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٢٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة للبيع على طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجوار مدينتي بخصم 50% في كمبوند سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف على مساحات خضراء فى حسن علام احسن سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٢٥٬٥٢٩ جنيه

    تشطيب كامل بالتكييفات بحري في زد إيست بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 149 متر² – فيليدج جيت، بالم هيلز

    Tasweeq For Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٤٬٨٥٢ جنيه

    شقة 195 متر في العاصمه بالتقسيط علي10 سنين

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة أرضي مع حمام سباحة أقساط لمدة 6 سنوات

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٨٬٠٩٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة بحري اطلالة بانورامية بالكامل عالنيل مفروشة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع