شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 413

18,783 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات في كمبوند ريجنس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٤٠٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل مع تكيفات إطلالة خلابة زيد إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٢٢٬١٢٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل استلام ٢٠٢٦ بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف كبموند كايرو فيستفال متاح تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    181 ألف مقدم شقة في سوديك إيست استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٣٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع استلام فوري و امكانيه للتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة بمقدم 5% في هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٧٨٥٬١٧٥ جنيه

    افضل سعر شقة في Solana East

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم50% بجوار AUC وبفيو مميز على السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح شقة ريسيل استلام فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99م لقطة للبيع خصم كبير دابل فيو برايم لوكيشن

    Impact Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل على لاجون مباشرة في كمبوند ليك فيو 2

    Allocate Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع فيو على لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف استلام فورى ونصف تشطيب علي اللاند اسكيب

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة فيو لاجون في كمبوند ليك فيو 2 181م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل مع تكييفات في افضل موقع في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل مقدم 900 ألف استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف متشطبة في كمبوند المقصد استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف متشطبة في كمبوند المقصد استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٥٩٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه و اشتراك النادي -بروج- استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    85م استيديو للبيع متشطب سوبر لوكس بحاردنيا هايتس

    Find Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فيD5 تشطيب كامل اخر شقه متاحه متشطبه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 64م استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب تاج سيتي

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع