شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 415

18,783 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165متر + جاردن 109متر - بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب شيراتون امتلك شقة في كمبوند إيزولا باقل مقدم

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس مفروش بالكامل بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في تاج سيتي شقة للبيع في التجمع امام مطار القاهره

    Oaks Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 217متر استلام فوري في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع في فيفث سكوير متشطبه في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا جاردن كورنر بالتقسيط حتى 2031 فى سراي

    Do estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شقة 3غرف في الماركت بلوكيشن مميز في سوديك

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة بإيزولا شـيراتون بأطـول فـتـرة ســداد 8سـنين

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري متشطبة بالكامل جاهزة للسكن بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بجاردن للبيع بدون اي مقدم في ديجويا

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم مع لافيستا في الباتيو ريفا بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116متر إقساط 6 سنين | بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٢٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة كامل التشطيب استلام فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو بجاردن امام سوديك ايست- بمقدم 400K

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي سوبر لوكس حديقه 100م تسليم فوري تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٦٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم شقتك على ارض الواقع متشطبه كلها

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن تكيفيات ومطبخ للبيع في فيليت سوديك

    East New Cairo logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاصه للبيع ف شيراتون مصر الجديدة

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة ومدخل خاص - الأندلس 1

    Al-Bahrawy Developments logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري بأقل سعر في بلوم فيلدز قسط 11 سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف متشطبة استلام سنتين بتقسيط علي 9سنين

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 170 مترمتشطبه بكمبوند فيفث سكوير3 غرف

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيبات كاملة في جايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع