شقق بحديقة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 13

400 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م مميزه في قطامية جيت على فى المعادى كاش فقط

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م استلام 6 شهور فى قطاميه جيت كاش فقط

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٧٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطب تكمله اقساط في كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148م استلام فورى نص تشطيب بالجراج داخل كومبوند

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطب تكمله اقساط في كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148م بالجراج فى كمبوند وان قطاميه على حديقه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف وجهه على محمد زكى بالجراج 4 مليون 250 كاش

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند وان قطاميه اول طريق السخنه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل 3 غرف فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٧٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه طريق الرئيسي 56متر بالجراج استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 77م فى كمبوند وان قطاميه على لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن مفروشه للبيع في كمبوند قطاميه جاردنز

    Al Maz Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي 148 متر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطب تكمله اقساط في كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه 172م+55م تراس+40 م جاردن فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٧٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي 169 متر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٧٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه فيو على شارع بالجراج فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن أو الاستثمار – شقة 93م قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في غرب الجولف وبسعر لقطة

    Elshams Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م+55م تراس+40 م جاردن فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م+ 55م تراس +40 م جاردن بكمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع3غرف أميز لوكيشن التجمع الخامس قسط ع10سني

    Closer logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالجراج على لاند سكيب فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع