شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 7

35,584 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIP دابل فيو امام مطار القاهرة بخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م + جاردن 30م بفيو تحفة و اتجاه بحري

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في The View Waterway | التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B7 مدينتي جاردن فيو سوبر لوكس استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقه باطلاله مميزه على بحيرات و لاند سكيب

    DOT HOME logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند جاردن هايتس النيابه العامه

    Town River logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة USL فيو بحري بمقدم 720 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سولانا ويست

    Buyerside logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م بإطلالة حديقة نص تشطيب للبيع بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس زون 3 بلكونة

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره أقل مقدم وقسط ع 12 سنه اميز ارض ف التجمع.

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 103م ارضي بحديقة الترا سوبر لوكس بمنطقه ع

    Mini Home. logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في إيستاون سوديك فيو جاكرندا

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سولانا ويست

    Buyerside logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٩٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3VIP غرف ماستر بدريسينج ع الواجهه امام المطار

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا ذا كريسنت الطابق الأرضي

    Cairo Gate Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر للبيع دار مصر الأندلس زون 2 أول سكن

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٣٩٬٦٦٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م خلفي جانبي بحدائق الاهرام منطقه ح

    Mini Home. logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام ٦ شهور في دريم لاند

    Evergreen Properties logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع العبور القديمه كمبوند الحي السابع

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في ادريس الشيخ زايد

    Buyerside logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع