شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 8

35,587 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ١٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م الترا سوبر لوكس بالبوابة الاولي خوفو (ح)

    Mini Home. logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع ١٨٦متر بكمبوند ميفيدا إعمار

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٧٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم واقساط استلام خلال شهرين بحديقه خاصه

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر للبيع دار مصر الأندلس فيو جاردن زون 1

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ارضي بجاردن & استلام فوري & متشطب

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن في كمبوند الباتيو اورو

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٩٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى العبور الجديدة بأفضل سعر

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو لاند سكيب استلام قريب متشطبه بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٦٠٬٠٣٩٬٦٠٠ جنيه

    وحدات سكنية جاهزة بأفضل موقع فى مدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٣٩٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقل سعر بشيراتون مصر الجديدة بتقسيط8سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح في قلب الجولدن اسكوير بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م دور أخير | ألترا سوبر لوكس | جاردن سيتي

    Aqar Dayem logo image

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع