شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 23

35,578 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن خاصة باقساط مُريحة - HYDE PARK

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غ مميزه فى بيت الوطن ع التسعين الشمالى دايركت

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف للبيع علي وصله دهشور امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز ب اقساط ل ٨ سنين بسعر رائع

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل داخل كمبوند كارميل بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه متشطبه بالكامل بمقدم واقساط مريحه ريسيل

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه فى مبنى سكنى فندق قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر اقل من السوق لسرعة البيع

    Capital Broker logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز ب اقساط ل ٨ سنين بسعر رائع

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 118م + 65م مارفيل المراسم نيو زايد

    Abrag 2 logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةارضى + جاردن لقطة فى سوديك بجانب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع متشطبه بسعر اقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في قلب الشيخ زايد بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام فى 6 ويست داخل بيفرلي هيلز سوديك

    Property  Hills. logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز ب اقساط ل ٨ سنين بسعر رائع

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتشطبة USL برايم لوكيشن تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 328م+40م جاردن للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي فيو اهرامات!! استلام فوري من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاديو بجاردن في بالم هيلز للبيع متشطب بافضل سعر

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه تمليك ارضي بحديقه 151+58

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦١٬٥٨٩ جنيه/متر مربع