شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 28

35,441 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ١٨٥ الف و٣٠.٠٠٠ قسط امتلك شقه للسكن علي ٩

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل مع حديقة - سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل دور أرضي مع حديقة استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب الدور الرابع استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٢١٬١٥٢ جنيه

    للبيع في سيتي جيت شقة كاملة التشطيب استلام 2028

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة 3 غرف في موقع مميز داخل كمبوند One33

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة خاصة واستلام فوري

    Susqual Management logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي جاهزة للسكن متشطبة مع حديقة في غاليريا

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري نصف تشطيب للبيع في كومبوند المسشتارين

    New Avenue Real Estate logo image

    المستشارين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس شقة استلام فورى علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤١٢٬٢٠٠ جنيه

    138م ارضى بجاردن بيتا جرينز مستقبل سيتى ـ مدينتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB بمقدم 750 الف ( خصم للكاش 40 % )

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فوري ومتشطبه (بخصم للكاش 34%) بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بإطلالة على الحديقة للبيع في مدينة

    Redefine logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٨٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بجاردن بأميز لوكيشن ع تسعين الجنوبي

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٦٧٬٤٩٦ جنيه

    شقة كاملة التشطيب تشمل مكيفات هواء وخزائن مطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى سيتى جيت من ديار القطريه موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجنينه مميزه للبيع فى سيتى جيت بالتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع