شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 21

35,578 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد قديم تشطيب خاص بحري فيو وايد جاردن بوصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزة جدًا في المنطقة الخامسة – حي النر

    New Home Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه سوبر لوكس ارضي بجاردن في B8

    New Home Investment logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م للبيع في مدينتيB3 وايد جاردن فيو اقل سعر

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن حمام سباحه 191م استلام فوري باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٧٦٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع 70 مباشر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستاندالون فاخر بموقع مميز نصف فرش كلمنا الان

    Housey logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٠٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه بجوار الجامعه الامريكيه وهايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م بجاردن استلام فوري موقع مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف بحري اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار مدينتي بمقدم1,5%+قسط12سنه بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Amberville ب نيو جيزه تشطيب كامل

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    أمبرفيل, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63 متر ب فيو لاجون في مكادي هايتس

    HPK logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٤٨٬٧٠٠ جنيه

    شقه 145م بجاردن استلام فوري موقع مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن (بمقدم 800 الف + خصم للكاش 64% )

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة للبيع في كمبوند الجار في الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف متشطبه بالكامل بالمستقبل تقسيط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة للبيع في الشيخ زايد من سوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape شقة بجاردن-كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فوري للبيع في Marriott | التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز ب اقساط ل ٨ سنين بسعر رائع

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Icity October استلام سنه ونصف فرصه سعر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجنينه 2نوم و2حمام موقع مميز جدا بالكمبوند

    IHouse development logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ارضي امامي بجاردن خاصة 120م تقسيط 24 شهر

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع