شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 27

35,441 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١١٬٦٨٨٬١٥٠ جنيه

    أقل سعر + أفضل إطلالة شقة فندقيةفاخرة 205 Arkan

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه نوم متشطيبه بالكامل فيو لاجون موقع مميز

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو لاندسكيب لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ريفيرز فيو اللاجون ولاند سكيب

    Master Key logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه نوم استلام فوري لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 3غرف لوكيشن مميز بافضل سعر

    متصدر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه تصلح تمويل عقاري في تالا

    Master Key logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٤١٢٬٨٧٥ جنيه

    شقة تشطيب كامل تطل على اللاندسكيب في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٠١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه تصلح تمويل عقاري في تالا

    Master Key logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاله دور ارضي تصلح تمويل عقاري

    Master Key logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري بفيو مميز ريسيل بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي136م بجاردن 50 تشطيبات خاصه بجوارالس

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجنينه في مشروع Nyoum Pyramids

    Homevise Real Estate logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في مشروع Neyoum Pyramids

    Homevise Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أرضى بجنينه أستلام فورى موقع مميز 4 غرف

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بحديقه واسعه ارضي في مشروع Nyoum Pyramid

    Homevise Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أرضى بجنينه أستلام فورى موقع مميز 4 غرف

    Scale for Real estate investments logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي133م بجاردن 95 تشطيبات فندقيه

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري موقع مميز ريسيل في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غ بجاردن متشطبه علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيعارضي155م بجاردن 60فيووايدجاردن بجوار افني

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه متشطبه جاهزه للسكن بالتقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بجوار مول مصر

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ارضي بجاردن 198م بأقل سعر ف الماركت في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي مع حديقة تشطيب بالكامل في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع