شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 44

2,769 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة للبيع بالمطبخ في كمبوند الكناريا

    Master Key logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع متميز بالمعادي السرايات

    متصدر

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م تفرعات محي الدين أبو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م كفر عبده ( خطوات من سانت جيني )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160 م بالتشطيب باسانسير في حدائق المهندس

    Abrag Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشيخ زايد الحي ال16

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه للسكن او الاستثمار باقل مقدم في شيراتون

    Rikaz logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    153م للبيع موقع مميز كورتيارد سوديك تشطيبات مودرن

    IHouse development logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٨٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز تشطيب كامل مع مصعد في باتيو ١

    Do estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة فوري ريسيل في التجمع الخامس AUC

    clear scope logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر نصف تشطيب بفيو مميز في حدائق المهندسين

    RE/MAX Everest logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر نصف تشطيب بفيو مميز في حدائق المهندسين

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر نصف تشطيب بفيو مميز في حدائق المهندسين

    RE/MAX Everest logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد – كمبوند كناريا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع البنفسج فيلات برايم لوكيشن فيو جاردن

    East House logo image

    البنفسج 8, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالبنفسج التجمع الاول بجوار الخدمات

    East House logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م الهدايا

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 110م في كمبوند جاردينيا2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب 2 بالمرحله التاسعه 162م

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع سبورتنج - ش الأقصر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقة التامنة عمارات ارقي مناطق مدينة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 178م أرقي مرحلة B3 تشطيب فندقي

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    � فرصة مميزة بالشروق – المنطقة السابعة (تشطيب ألتر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري للبيع بالمطبخ والأجهزه في ريجينتس بارك

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125م +80م جاردن

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع