شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 41

2,769 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش فيو مفتوح جنب الجامعة الامريكية

    New Avenue Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في الحي الثامن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في الحي الثامن

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع المنطقه التاسعه فيو امامي وجانبي جنينه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مربع الوزراء في شيراتون متشطبه في فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع سيد زكريا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فاخرة للبيع الحى الاول بجوار النادى

    Vida Solutions logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173م نصف تشطيب - ابراج بوليفارد - بادية

    Brick Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة بموقع ممتاز و سعر لقطة فى الجولدن سكوير

    Remax 360 logo image

    اب هيل ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بتشطيبات فندقية في عمارات الأندلس

    D COMUNITA RE logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشروق بانوراما 205م فيو جاردن بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثانية, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع ف الحي الرابع من اميز القطع

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بيت الوطن – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق منطقه 2 بانوراما 160م امامي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثانية, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالرحاب المرحله الخامسه موقع متميز جدا

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق 150م منطقه 4 اول دور بحرى

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مفروش للبيع في الحي الثاني فيلات في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف باطلالة على فيو واسع متصالح عليه مع حصة بالارض

    AMG. logo image

    البنفسج 4, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    5 دقايق من الجامعه الامريكيه

    Fam Egypt logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ب كازا بفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثالث شرق مدينه الشروق

    Smartex logo image

    الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بالقرب من الخمايل

    The Polygon logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع، مساحة 250 متر مربع، في الدقي

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب لوكس بجوار كارفور المعادي

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ## شقة للبيع – 194 م² – الدور الثاني – اللوتس الجن

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي السابع بالعفش والاجهزه

    Master Key logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع