شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 47

2,769 عقارات أخرى
  • 27

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن نيركو الشطر الثالث بموقع مميز

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 متر² – المرحلة الثانية, بيفرلي هيلز

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد غرب الجولف التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الثامن مجاورة 4 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه من المالك بجوار مدينتي فى كمبوند لافينير

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع بالقرب من نادى الجزيره

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمود عزمي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع وفيو متميز علي نادي الترسانة

    Master Key logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سبورتنج شارع الاقصر \ كود الوحدة : AA0806

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة للبيع في شرق سموحه كود الوحده : AA0805

    Dk REAL ESTATE logo image

    كمبوند سموحه برستيج, سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 145 متر سموحة شارع الهيلتون فيو كومباوندمروج

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أناقة السابعة تشطيب فندقي سكن راقٍي استلام فوري

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى شارع البولينج شقه غرفتين ببلكونه وحمام سب

    Hurghada View Real Estate logo image

    شارع البولينج, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م رشدي - متفرع من شارع سوريا

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في محور محمد نجيب | 250م | أمام واتر واي

    Circle Realestate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر في الحي الحادي عشر الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع110م سوبر لوكس في جاردن سيتي حدائق أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    \شقة للبيع في الحي ال 16 مجاورة 2 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كازا بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 265م للبيع ميامي - ش خالد إبن الوليد

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس فيلات التجمع الخامس القاهرة

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن فيو مفتوح على الترام مباشرة مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة سوبر لوكس نيركو الشطر الثالث دجلة

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن راقٍ للبيع بالمعادي الجديدة الشطر التاسع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشطر التاسع, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالنرجس الجديده حرف A تاني نمره من الشارع الفاصل

    AMG. logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٦٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جنوب الأكاديمية التجمع الخامس القاهرة

    Masar Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع