شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 10

2,756 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه250م نموذج500 للبيع في مدينتيB1 -وايد جاردن فيو

    Dream Homes Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م سابا باشا - ( شارع علي فخرى )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع علي فخري, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بالأندلس العائلي وسعر مميز و استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي ال ٧ الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كومباوند ذا ادريس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس – فيلات الجامعة الأمريكية

    Al Fanar Development and project management logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع -السياحية الرابعة-6 اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السياحية الرابعة 250 متر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من المالك مباشره في السياحية الرابعة - 6

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م س لوكس فى المهندسين من ش احمد عرابى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نصف تشطيب السياحيه الرابعه ٢٧٠ م

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السياحية الرابعة – 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند زايد ديونز

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف نص تشطيب للبيع – الحي السابع – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه روف للبيع غرب سوميد -متشطبه -3 غرف

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع إبراهيم راجي بولكلي مساحة 140

    Remax Top Agents logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر للبيع المقطم الهضبة العليا ش الياسمين.

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 متر للبيع في الحي الثامن الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند الكناريا – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه100م للبيع في بريفادو استلام فوري بالتقسيط

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٤٠م الترا لوكس - المنطقة السياحية الرابعة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف قانوني للبيع في الحي السادس عشر الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فوري فيو مفتوح قرب ش النوادي وأجورا مول

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة سوبر لوكس بالفرش حي الأشجار طريق الواحات

    Origin Real Estate logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٠٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في افضل كمبوند في شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬١٣٠ جنيه/متر مربع