شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 14

2,756 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ومتسلمه من المالك وعليها تفاوض في زايد1

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة - استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 208م للبيع تشطيب الترا مودرن - فيو لاندسكيب

    Pro House logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في غرب الجولف 290م استلام فوري- فيو جاردن

    Pro House logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع على شارع مصدق وميدان بابل بواجهه بحري

    Gate real estate marketing logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, 3 دقايق من محمد نجيب

    Fam Egypt logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن بتشطيب روعه

    Smart Home logo image

    شارع 296, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن بتشطيب سوبر لوكس

    Smart Home logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع هاى لوكس بالقرب من نادي الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة ٢٣٠ مترًا مربعًا، شبه منفصلة

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع فيونادى الصيد فى الدقى ش محي الدين

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي التاسع علي شارع البستان

    Master Key logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس فخمة للبيع 400م هاي لوكس ش النيل الدقى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في المهندسين تفرعات أحمد عراب

    Mas Egypt Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في الاندلس بافضل سعر

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف180م بالتراس باللوتس أمام مونتن فيو استلام 6 ش

    El Hefny Group logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالزمالك القبلية

    iFound Property logo image

    شارع ابن زنكي, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع مع موقع مميز وفيو رائع بالمعادي

    Maadi Estate Agents logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م بدون تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م | فرصة مميزة في موقع راقي

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع بالرحاب شامل الفرش والأجهزة

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 140 متر بمرئى على حديقة في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٥١١ جنيه

    اميز شقة بفيو رائع مع اقرب استلام ف لا كولينا

    Remax Jareed logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع بمصر الجديدة في صلاح سالم -العروبة

    Good Deals logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك متشطبه في شيراتون بأقساط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١١ جنيه/متر مربع