شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 7

2,756 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 115م تمليك بالرحاب المرحله الرابعه

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في مدينة الشروق – المنطقة السابعة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى واحسن لوكيشن فى الكمبوند باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه متشطبة بالتكييفات والمطبخ استلام فورى

    Scout Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى مفروشة سوبر لوكس للبيع فى كارنال

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 204 م متشطبة للبيع بفرلى هيلز سوديك

    Topaz Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 205م دور اول -اسانسير- جراج للبيع

    Scout Real Estate logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع في النرجس عمارات –التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس الجنوبي – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة 220م - فوري- متاح تسهيلات

    Emtdad Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيبات خاصة قريبة من الخدمات البيع بي المطبخ

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م متشطبه واستلام فورى ف زايد بجوار هايبر

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م متشطبه واستلام فورى ف زايد بجوار هايبر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م متشطبه واستلام فورى ف زايد بجوار هايبر

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للسكن بأقل سعر معiLCazar بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة قريبة من جميع الخدمات لوكيشن تحفة لقطة

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة 205م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م للبيع في داون تاون مارينا الساحل الشمالي

    Abrag Real Estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في النرجس عمارات – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس الجنوبية – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في دار مصر القرنفل – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المستثمر الصغير- الحي العاشر-الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194متر ألترا لوكس للبيع في اللوتس الجنوبية

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع جنوب الأكاديمية 220م فيو الفطيم مميز

    شركة البحيري جروب logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الابراهيمية ١٦٠ متر صافي

    Elite Groupe logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع