شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 56

1,658 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس على الشارع ا

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجديدة – منط

    sms for RealEstate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة باللوتس الشمالية، التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في اللوتس الشمالية – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – اللوتس الشمالية – التجمع الخامس تشطيب

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجديدة – من

    sms for RealEstate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبي

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالأندلس 2 قرب شارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة باللوتس الشمالية – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبية

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبية .

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشمالية – التجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفاخرة في قلب اللوتس الشمالية – استلام فوري!

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف نص تشطيب للبيع باللوتس الجنوبية قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الوحدة: TM 512 شقة للبيع في البنفسج عمارات – ا

    sms for RealEstate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بلايت سيتي – بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة90م بالرحاب بالمرحلة الخامسة سعر لقطة

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع