شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 55

1,658 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – اللوتس الشمالية – التجمع الخامس أول سك

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بكمبوند المراسم قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا سكوير – التجمع الخامس موقع حيوي

    Al Maz Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة مميزة للبيع بالبنفسيج 2 فيلات – التجمع

    Chances Real Estate logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه م170 للبيع شارع ابو داوود الظاهري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الرحاب

    Al Ofok Investment logo image

    شارع موسي ابن نصير, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بجوار سنترال التجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع ابو موسي الاشعري, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقى التجمع البنفسج 11 مميزة الان

    Chances Real Estate logo image

    شارع سليمان الحلبي, البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقة فاخرة بتشطيب ألترا سوبر لوكس داخل كمبوند

    sms for RealEstate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه م170 للبيع شارع ابو داوود الظاهري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقة السابعه تشطيب التراسوبر لوكس 155

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل مدينتي – B3 أحد أرقى مراحل مش

    sms for RealEstate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع في اللوتس شارع التسعين بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الرحاب

    Al Ofok Investment logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الشطر الثالث عشر بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الرحاب 7 – أمام السوق القديم والمولات

    Al Maz Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    196م شقة للبيع باللوتس الجنوبية متشطبة سوبر لوكس ب

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع داخل كمبوند الديار ريزيدنس، أحد ال

    sms for RealEstate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + روف 440م للبيع بالميرغني مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ## شقة 218 متر للبيع – اللوتس الجنوبية – القاهرة

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A5517 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الحي الأيطالي بحري اول سكن أ

    Find House Group logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A5517 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 متر في اللوتس الجنوبية - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع