شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 35

1,255 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب استلام ٢٠٢٦ علي اللاجون في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة متشطبه بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٥٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز التجمع الخامس موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – استلام مميز ونظام سداد مرن

    Mr .Estates logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزه للسكن - بأقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في مرحلة كليو بأقل مقدم

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٣٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هليز التجمع لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هليز التجمع لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هليز التجمع لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط علي 5 سنين في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت في بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لن يتكرر استلام فوري في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٠٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills New Cairo

    Beltone logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٤٬١٧٦ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٣٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills

    Beltone logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 115 متر في موقع مميز في Palm Hills

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في بالم هيلز

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب و بإطلاله مميزه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بقسط يصل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع