شقق ببلكونة للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 36

17,869 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه 3غرف متشطبه في فيفث سكوير بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيت الوطن 3 غرف تقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري للبيع في ماونتن فيو نيو كاير

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل من سعر الشركة موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ للبيع في إيستاون

    Experts Home logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينة في چايد تشطيب كامل فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر اقل من الشركه ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٢٩٬٣٩٧ جنيه

    شقة للبيع أزاد فيوز بحديقة تقسيط حتى 2030

    Premier Property logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو باقل سعر مقدم استلام فوري في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 130م - تشطيب كامل - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن لقطة في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيت الوطن 3 غرف تقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر يونت باقل سعر لشقة مع التقسيط في زيد ايست

    Realm Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري حديقة 92م خطوات من الممشى

    New Avenue Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib اقل سعر في السوق متشطبه بمقدم 850

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بحديقة كبيرة -ديستركت 5

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١٧٬٠٥٢ جنيه

    شقة استلام سنة للبيع في مونتن فيو اي سيتي التجمع

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ١٢٤م غرفتين تشطيب كامل في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مساحة لافضل استثمار ب اقل سعر مع التقسيط

    Realm Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح بأقل مقدم علي أطول فتره سداد بسوديك

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٤٥٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نصف تشطيب باقل سعر وفيو مميز

    ERE logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع القرنفل فيلات 4 غرف بحديقة

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز أمام منطقة الخدمات مباشرة مقدم 600الف

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٦١٬٦٨١ جنيه

    شقه فاخره غرفتين للبيع بفيو مميز وسعر لقطه

    ERE logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الخامس - تقسيم مثالي

    D COMUNITA RE logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع