شقق ببلكونة للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 35

17,869 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 423الف وامتلك شقتك متشطبة في بالم هيلز خصم40%

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ٢١٠م للبيع في الباتيو ٧ | تطل علي البول

    Circle Realestate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة للبيع | ليك فيو ريزيدنس

    NIFE Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VYE Sodic – الشيخ زايد الجديدة

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 ماستر بباركنج في ديستركت 5 – فرصة استثمار

    متصدر

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي في التجمع الخامس

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع آي سيتي كلوب بارك جاهزة بسعر مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة مستلمة في المنطقة T

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في إيستاون

    Experts Home logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة وإطلالة على اللاجون في بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف متشطبة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧١٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ استلام 6 شهور بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 155م | استلام فوري | بالم هيلز VGK

    Darcom for Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب راقي جداً 250 متر فيو امامي مميز بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 135الف و امتلك شقتك في اميز موقع قسط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة كورنر بالفرش ريسيل | ايستاون سوديك

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 105م بالتجمع كمبوند ذا ايكون بخصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بحري موقع مميز في دسنركت 5

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بإطلالة مباشرة على اللاجون في شقق "Cleo"

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة مع خصوصية جاهزة للاستلام الفوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالفرش استلام فوري بتقسيط 5 سنين

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك شقة 220م في قلب الحي الثالث

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقه بتشطيب سوبر لوكس+فيو مفتوح لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع