شقق ببلكونة للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 33

17,880 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115في تاج سيتي للبيع في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو التجمع | موقع "بريم"

    Aqarpedia For Resale logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأفضل سعر في السوق

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في تاج سيتي شقة للبيع في التجمع امام مطار القاهره

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 182 استلم فورى ودبل فيو

    ERE logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م عاللاجون مباشرة ريسيل/تقسيط ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز 144م مفروشة في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة تشطيب كامل موقع مميز ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فوري في جايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بمقدم 4 مليون 2 غرفة تشطيب كامل استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في ميفيدا بوليفارد بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقة ٣ غرف تشطيب كامل موقع مميز احسن سعر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام 2027 تطل علي لاندسكيب تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو جاردن للبيع في ميفيدا بسعر لقطه

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في فيفث سكوير

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في The View Waterway -205 م

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جنوب الأكاديمية – تراس خاص وفيو جاردن بسعر لقطة

    clear scope logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف برايم لوكيشن استلام فوري

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول - استلام فوري - متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه ١٠٧م حديقه 68م متشطبة فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم : 1,352,850 للبيع في تاج سيتي 58 متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ٣ غرف مساحة ٢٢٣ متر تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر فيو VIP للبيع في تاج سيتي بخصم كاش 50%

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نادرة في قلب المشروع - استلام فوري - فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى 250م ف بيت الوطن افضل سعر للمتر 21 الف

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع