شقق ببلكونة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 6

1,294 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133م + تراس للبيع بأقساط حتي 10 سنوات - ماليف

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة ريسيل متشطبة برايم لوكيشن-هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة,جاهزة للاستلام,هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع شقة لوكيشن مميز مرحلة بارك كورنر

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة , HPR1 ,هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة , HPR1 ,هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفه للبيع استلام فوري نص تشطيب

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة , park corner , هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل مع مطبخ فى هايد بارك ١٦٠ متر

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل, هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فندقيه 3غرف للبيع بأقساط 7 سنين, سينشري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع هايد بارك امتلك شقة 110م متشطبة بأقساط 8 سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام2027 بمقدم 5% فقط واقساط 8سنين-هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هايد بارك بمقدم مليون جنيه فقط 143م

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه بالمطبخ والتكيفات للبيع في هايد بارك

    Brokerage Hub logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في هايد بارك بمقدم 5% فقط اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١١٦٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بسعر لقطه ريسيل موقع مميز-هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بفيو مميز واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو في هايد بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر دابل فيو فى كمبوند هايد بارك بالتقسيط

    Sonic For Real-Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦١٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تقسيط للبيع ڤيو جاردن ف هايدبارك نيو كايرو

    Sonic For Real-Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٠٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند هايد بارك شقة ارضي بجاردن 143متر

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في هايد بارك التجمع الخامس نيو كايرو

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع 150م باقل سعر في هايد بارك

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع