شقق ببلكونة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 11

1,294 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم فيو في هايد بارك نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر فيو مساحات خضراء في كمبوند هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٩٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في هايد بارك – تشطيب كامل بسعر مغرى

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٢٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة 3غرف إستلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بسعر مميز جدا و موقع

    Premises logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة إستلام فوري نص تشطيب فيو مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين بحديقة تشطيب كامل موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرتشطيب كامل تكيفات - سمارت هوم موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز - متشطبة - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل موقع مميز جداً فيو رائع استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع فى كمبوند هايد بارك بسعر لقطة

    Century for Project Management logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف استلام فوري تشطيب كامل موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع متشطبه ومفروشه بالكامل فى هايد بارك

    Century for Project Management logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند هايد بارك – القاهرة الجديدة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل للبيع هايد بارك

    Magic Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نصف تشطيب فى هايد بارك

    Century for Project Management logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقة للبيع فى هايد بارك

    Century for Project Management logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالمطبخ والتكييفات بأقل سعر

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 118م بفيو مميز ع اللاندسكيب-هايدبارك

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بفيو مفتوح بالكامل على النادى مباشرة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣١٤٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو جاردن ليكس هايد بارك مطل على مساحات طبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في هايد بارك استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع