شقق ببلكونة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 5

1,294 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٤٬٧٤٩ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ومع اقساط , وبموقع مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢١٦٬٣٠٣ جنيه

    شقة للبيع باقل مقدم وعلى اقساط في هايد بارك

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٠١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬١٣٠٬٣٧٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ومع اقساط في هايد بارك

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٨٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل في هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بالتقسيط كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر برايم فيو في التجمع امام هايد بارك قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بالتقسيط ف جاردن هايد بارك التجمع الخامس

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 185 م فى هايدبارك التجمع الخامس

    TiL Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري في هايد بارك

    Selection Code logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 192م اطلالة واسعه مميزه متشطبه استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في هايد بارك نيو كايرو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم وقسط ع10سنين شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بحري بموقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٩٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مش هيتكرر فيو مميز بمقدم واقساط-هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في الجولدن سكوير فيو Central Park

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فوري متشطبه بالكامل فيو مميز-هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالتكييفات والمطيخ بفيو لاندسكيب / ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بخصم 30% او اقساط 10 سنوات, هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أول استخدام تشطيب كامل فى هايد بارك

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف للبيع بدون مقدم وأقساط 12 سنه-نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في هايد بارك بتقسيط 10 سنين لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بجاردن 3غرف+ناني استلام فوري للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع شقةمميزة للبيع متشطبة في هايد بارك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400الف فقط شقه متشطبه للبيع بأقساط 12سنه-نول

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك موقع مميز اقل مقدم واقساط 10سنوات - هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع