شقق ببلكونة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 4

1,294 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف متشطبه في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 م بهايد بارك متشطبه فيو لاندسكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فورى فى هايد بارك

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210 م بهايد بارك فيو لاندسكيب و ليك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز ٣ غرف جاهزه للسكن تشطيب سوبر لوكس

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك 200 متر تشطيب كامل فيو رائع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلام فوري في هايد بارك فيو لاندسكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال سعر ل شقة 216 م استلام فوري فيو لاندسكيب

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة في موقع مميز جداَ شقة 192م تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة 185م إستلام فوري تشطيب كامل

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    أفضل سعر تشطيب فاخر بالمطبخ و التكييفات موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 189 متر في هايد بارك 3 غرف موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153متر تشطيب كامل بالمطبخ و التكيفات موقع رائع

    Edge Real Estates logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي جاهزة للاستلام في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٣٤٧٬٦٨٠ جنيه

    شقة بموقع مميز جدا علي الاندسكيب باقساط علي 8 سنين

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مباشر علي الاندسكيب شقة باقل مقدم و اقساط 8 س

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بحري صريح | موقع مميز | اقساط غلي 8 سنين

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة بفيو مميز علي الاندسكيب

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا لوكس للبيع في هايد بارك | بارك كورنر

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192 متر في هايد بارك بسعر وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك | تشطيب كامل

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنرمتشطبه استلام فورى اول استخدام بفيو رائع

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك | 168 متر فيو لاند سكيب

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمقدم وتكملة أقساط بفيو مميز هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيو مميز استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع