شقق ببلكونة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 13

1,294 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بأفضل فيو في هايد بارك استلام فوري لقطه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك مساحة كبيرةوباقل سعر ريسيل

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في هايد بارك

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً في هايد بارك التجمع | شقة ناصية بحري

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + 76م garden للبيع باقساط من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو النادي في هايد بارك (جرينز) | بحري

    Aqarpedia For Resale logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمقدم 5% فقط باطلالة مزدوجة و اقساط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م فيو Club House تقسيمة مميزة استثمار

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فيو لاندسكيب water feature موقع مميز جدًا

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن للبيع في هايد بارك

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في هايد بارك بسعر مميز

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬١٩٦٬٧٤٤ جنيه

    شقتك في احدث مرحلة لهايد بارك بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٩٩٩ جنيه

    إطلالة بوكيت بارك | شقة 75م للبيع في هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون استلام سنة للبيع في هايد بارك التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في فيو مفتوح علي جنينه واسعه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتكيفات والمطبخ في هايد بارك

    Global Hills logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م أقل سعر في هايد بارك فرصة محدودة

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١١٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك 172متر نصف تشطيب

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب التجمع الخامس داخل في هايد بارك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك استلام فوري فيو مفتوح

    Global Hills logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع هايد بارك كورنر فيو مفتوح جاهزة

    Premier Property logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في هايد بارك التجمع بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بتشطيب عالي الجودة ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري للبيع شقه مفروشه بهايد بارك

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 2غرف بأقل سعر في هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع