شقق ببلكونة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 12

1,294 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 156م كاملة التشطيب في هايد بارك – التجمع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاند سكيب في اميز لوكيشن في قلب هايد بارك

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح في قلب الجولدن اسكوير بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري اوبن فيو لاجون في قلب التجمع علي التسعين

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متشطبه برايم لوكيشن دقائق من الـ AUC

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر الطرح فيو واجهتين بالقرب من ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بتقسيط 5 سنوات

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مرحلة جرينز استلام 2027

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٢٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في مرحلة جرينز

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأفضل سعر موقع متميز في هايد بارك سنترال

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة خاصة واستلام فوري

    Susqual Management logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيبات فاخرة عالية الجودة

    Picky Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3مليون شقة كورنر للبيع-استلام 2026 هايد بارك

    LevelA logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٨٩٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الكلوب هاوس شقة ارضي بجاردن مقدم واقساط

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ١٠٣٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة استلام 3شهور فيو مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري أقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٢٤٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٢٢٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٦٣٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كمبوند هايد بارك بسعر الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف في كمبوند هايد بارك موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في قلب التجمع الخامس في كمبوند هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن 113م في هايد بارك قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٣٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز 150م في هايد بارك القاهرة الجديدة

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز بتشطيبات كاملة وإطلالة مفتوحة

    Spade consultancy logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع