شقق ببلكونة للبيع في منتجعات الغردقة, الغردقة, صفحة 13

3,367 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 53م غرفة نوم – تصميم عملي ومثالي للسكن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٣٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م غرفتين – خيار مثالي للعائلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م غرفتين – مساحة مريحة وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 82م غرفتين بجاردن خاص – هدوء وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم – الفخامة والمساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع روف خاص في منتجع مميز – التسليم قريب

    El-Bedihy & Co logo image

    هوليدايز, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬١٩٤ جنيه

    استوديو بفيو مسبح أتلانتس الغردقة | تقسيط 4 سنوات

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٨٩٣ جنيه

    ستوديو على البحر مباشرة بجوار الجونة جاهز للاستلام

    Rook Estate logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو بحر بخصم 25% عن سعر المطور – حياة بيتش

    متصدر

    ROI For Real Estate logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسي فيو في الغردقة

    Knight properties logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٤٥٣٬١٢٠ جنيه

    ستوديو ببسين فيو في قلب الغردقة

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٣١٬٢٢٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر باطلالاة على البحر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬١٦٠ جنيه

    شقة غرفتين علي الممشي السياحي بسعر مميز بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    استوديو 55 متر استلام فورى بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٩٧٩٬٩٠٠ جنيه

    شقه غرفه وحمام فيو حمام سباحه مقدم 20% فقط متشطبه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬١٩٥ جنيه

    ستوديو 49م فيو حمام سباحه| الهضبه, اتلانتيس ريزورت

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٧٨٬٨٢٣ جنيه

    ستوديو دور ارضي فيو حمام سباحه|فلورينزا, عرابيا

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٢٣٬٣٧٥ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الممشى السياحي مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٨٢٠ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى – استثمار ذكي

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م غرفة نوم أرضي على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    شقة 63م غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 41م بموقع حيوي على الممشى – فرصة ذكيه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفة نوم بإطلالة مباشرة على البسين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    شقة 63م غرفة نوم أرضي – سهولة وصول وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع