شقق ببلكونة للبيع في منتجعات الغردقة, الغردقة, صفحة 18

3,367 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٣٬١١٦٬٢٦٣ جنيه

    Florenza Khamsin بطريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٥٢٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم – إطلالة جبلية (الدور الثاني)

    Hurghadians Property logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 40م² أرضي في قلب الممشى السياحي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٨٨٬٨٧٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 63 متر بإطلالة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٨٬٣٢٠ جنيه

    شقة 88 متر غرفتين بإطلالة على المسبح في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٤٥٬٣٨٩ جنيه

    شقة 76 متر غرفتين بإطلالة مميزة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٣٥٬٢٤٠ جنيه

    استوديو 38 متر بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥١٩٬٣٠٠ جنيه

    استوديو 35 م بمقدم 25% في الممشى السياحي بالغردقه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٥٬٧٣٠ جنيه

    شقة 63 م غرفة نوم واحدة بالدور الثالث بتشطيب مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٨٢٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 66 متر بإطلالة على المسبح في الممشى ا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استديو 40 متر باطلاله على حمام السباحه في الغردقه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    شقة 86 م بإطلالة على المسبح بالقرب من أهم المعالم

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٤٦٧ جنيه

    استوديو 57 متر بمقدم 20%في الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٨٢٬٥٥٣ جنيه

    شقة 1غرفه لافاندا بيتش 61م إطلالة بحرية جاهزة

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع – الغردقة (داخل كمبوند)

    Eastmark logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمساحة 54 متر داخل مشروع أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع أرورا بالاس –الغردقة

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٩٠٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو بجاكوزي|ماونتن فيو| أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٦٠٩ جنيه

    استوديو استلام فوري بسكانديك | رؤية بحر وقسط 3س

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرف نوم 92 متر | Pool View | أورورا بالاس

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٢٬٦٠٧ جنيه

    الرفاهية تلتقي بالاستثمار – منتجع أتلانتس، البحر ا

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٥٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم 110متر للبيع | أورورا بالاس|الغردقة

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٦٢٨٬٢٥٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو حمام - مجاويش, الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريفا… رفاهية وسكن واستثمار

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع