شقق ببلكونة للبيع في منتجعات الغردقة, الغردقة, صفحة 9

3,334 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٠٥٩٬١٩٢ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر | منتجع سكانديك

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩٢٣٬٣٣٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر من الجانب | سكانديك

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٩٠٧٬٨٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٦٥٦ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٨٧٠ جنيه

    إطلالة مميزة على حمام السباحة في مشروع Hurghada He

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦١٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 69م²في أورورا بالاس –سعر مميز

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠١٤٬٤٠٠ جنيه

    هوليدايز بارك – غرفتين نوم بحديقة وعائد قوي

    متصدر

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري - شلالات الهمبرا

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٤٢٥٬١٠٠ جنيه

    ون7 مجاويش – غرفتين نوم بأسلوب حياة المنتجعات

    متصدر

    Homes Bay logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو 58م "Pool View" بالتقسيط في قلب الغردقة

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو إطلالة مسبح - تقسيط حتى 5 سنوات

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٧٢٬٣٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو على الممشى والبسين بالتقسيط

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر وبسين في الغردقة.. قسط 4 سنين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٦٥٬٨٦١ جنيه

    وحدات جاهزه للاستلام ف فلورنسا خمسين ع 3سنين تقسيط

    Hurghada View Real Estate logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٨٥٬٢٥٤ جنيه

    امتلك وحدتك فى قلب الغردقه جاهزه ومتشطبه بالتقسيط

    Hurghada View Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    استلم فورى وحده بتقسيط على 3 سنين ف قلب الغردقه

    Hurghada View Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقة مودرن مع حديقة خاصة في أرقى مناطق مجاويش

    El-Bedihy & Co logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرف بمشروع فندقي: رفاهية السكن في الممشى

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٦١٤ جنيه

    ستوديو في الغردقة فيو بسين بقسط على 4 سنين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Clan مجاويش بالقرب من البحر

    HPK logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٩٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٩٦٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ستديو سي فيو - عقد اخضر - الممشي السياحي -بالتقسيط

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧١٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٩٬١٩٢ جنيه

    استوديو 53 متر يطل على البحر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٨٬٩٢٥ جنيه

    استوديو 45 م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع