شقق ببلكونة للبيع في منتجعات الغردقة, الغردقة, صفحة 17

3,367 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٢٢٬٤٢٨ جنيه

    100م بغرفة فندقية مع اطلالة بحر امامية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    استثمر غرفتين 89 م بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    استثمر غرفتين 82 م بعائد قوي مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    احجز غرفتين 89 م بجوار نيفيلاند

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفتين 117 م بإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 91 م ولاجون بين المباني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 91 م مع أكوا بارك للأطفال

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٤٨٥٬٩٥٨ جنيه

    استثمر في وحدة 168م بغرفتين علي طريق عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٨٠٬٧٩٣ جنيه

    استمتع بمشهد البحر من وحدة 157م - غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٠٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفتين 117 م أمام سينزو مول مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر غرفتين 117 م وخدمات فندقية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٨٣٬١٤٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 130م² في أورورا بالاس – موقع مميز

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٣١٬٦٣٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬١٢١٬٣٦٢ جنيه

    شقة مطلة على المسبح | أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٦١٬٢٥٧ جنيه

    Studio sea view at Scandic Beach Resort Hurghada

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    Studio apartment at Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة في أورورا بالاس

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على البحر – غرفة نوم واحدة | منطقة

    Second Home Real Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٩٦٬٨٦٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | أتلانتس

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٤٢٬٥٩٠ جنيه

    Hurghada Heights – مش مجرد غرفة… ده أسلوب حياة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين وصاله-فيو بانوراما بحر|الاحياء, الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٨٩٣٬٦٦٧ جنيه

    Atlantis Resort فى طريق الهضبة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٢٥٬٤٧٥ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم – إطلالة بحر وحمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٩٢٤٬٥٤٧ جنيه

    شقة غرفة 104م أطلانتس | إطلالة حمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع