شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 46

90,769 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م سموحة ( شارع النصر )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٥٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٠٨٦ جنيه

    استلم بعد 20 شهر ستوديو في أتلانتس بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل مقدم علي أطول فتره سداد+خصم كبير عالتقسيط

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م متشطبة بأفضل سعر - تطل على حديقة - 3 غرف

    Scout Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة ف قلب مدينة الشروق وفيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 230م متشطبه استلام فوري في التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٦٠٢٬١٠٩ جنيه

    شقه فيو بحري بالكامل بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز متشطبة بالكامل بأرخص سعر ولوكيشن لقطة

    Right Direction logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٩٤٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 م استلام فورى- 3 غرف -كمبوند ذا سكوير

    Scout Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيمة و موقع بإطلالة علي اكبر حديقة سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اليوسف للتطوير العقاري

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م مصطفى كامل (عمارة مستشفى المدينه ا

    RE/MAX Avalon logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فيو النادي باقل مقدم في الماركت في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م ب ليك فيو ريزيدنس بأقساط حتى 2031م للبيع

    Scout Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة وحمام سباحه خاص-بأقساط حتى 2031

    Scout Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    اليوسف للتطوير العقاري

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه علي اعلي تبه في الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - استلام فوري -افضل موقع

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧١٩٬٥٠٠ جنيه

    شقق للبيع الشروق في الحي الثاني غرب كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي - بير مسعود

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل توتال ب 7.3م فقط | شقة 3 غرف فيلد بارك

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – فرصة استثمار وسكن بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيبات سوبر لوكس 128م

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤١٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن كورنر متشطبة بمقدم 10%فيو لاندسكيب

    Impact Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٦٬٣٥٢ جنيه

    شقة |أب تاون كايرو جولف ريزيدنس | أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٠ جنيه/متر مربع