شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 44

90,783 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٤٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ف التجمع استلام قريب تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر اقل من سعر السوق - استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف للبيع في هايد بارك تقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف كبيرة تجمع استلام سنتين تقسيط على10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة في ماونتن فيو هايد بارك بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأول سعر في هايد بارك التجمع تقسيط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 102 متر المقطم الهضبة الوسطي الحي الثالث

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو متشطب موقع مميز جدا للبيع فى زيد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٤٠٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالتكييفات تطل على حديقة للبيع

    Scout Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B1 مساحة 211م تشطيب سوبر لوكس

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقساط شقة 3 غرف + 128م garden من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فورى زيد اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقة 246م ب تاج سيتى استلام فورى للبيع

    Scout Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره - استلام فوري - موقع مميز للغايه

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في هايد بارك – القاهرة الجديدة

    Laucienda For Real Estate logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فورى زيد اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة 180 م متشطبة استلام فورى

    Scout Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م سموحة ( شارع النصر )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٥٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٠٨٦ جنيه

    استلم بعد 20 شهر ستوديو في أتلانتس بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل مقدم علي أطول فتره سداد+خصم كبير عالتقسيط

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م متشطبة بأفضل سعر - تطل على حديقة - 3 غرف

    Scout Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة ف قلب مدينة الشروق وفيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 230م متشطبه استلام فوري في التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٦٠٢٬١٠٩ جنيه

    شقه فيو بحري بالكامل بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز متشطبة بالكامل بأرخص سعر ولوكيشن لقطة

    Right Direction logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٩٤٬٤٢٠ جنيه/متر مربع