شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 50

90,778 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٤٨٣٬٤٠٠ جنيه

    استلم الآن غرفتين 114 م في تاورز بقسط 15,500شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م² غرفتين على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في نيو جيزة- ويستريدج - برايم لوكيشن

    Zayed Homes logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 122م استلام فوري تشطيب فندقي باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 12 سنة امتلك ستوديو في سراي امام مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٩٧٬٦١٢ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم و اقساط في باديا بالم هيلز

    Boundless For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٥٥٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م² غرفتين على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف بتشطيب مميز في ماونتن فيو هايد بارك

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شقتك بمقدم5% بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م ميامي (تاني نمرة من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ڤيو مميز علي مساحات خضراء سعر مغري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع بكمبوند جايد بارك العاصمة الادارية

    Z Investments For Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم معPalm Hills بالعاصمة بأقساط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    فيلج كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم في بالم هيلز و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في جايد بارك امام البرج الأيقوني

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٩٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (اليكس ويست- كينج مريوط) 183 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل و جاهزه للمعيشه علي وصله دهشور

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م دور أول بشيراتون في الملتقي العربي

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الباتو متشطبه بالكامل تطل على مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع