شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 959

45,585 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 187م/ استلام فورى / تشطيبvip بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - استلام فوري

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 140م) بتشطيب خرافى ومقدم 10% فى بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف مقدم 1,180,000 بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف فقط مقدم M1,035,125 سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب بمقدم920الف كمبوند مايان STM

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكومبوند سيليا العاصمه 101م استلام فوري

    A 2 Z Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ متشطبه بجوار سوديك ايست باقساط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للمعيشه في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكشين مميز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(150م)بمقدم10% _تشطيبVIP فى هايد بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحي النرجس خالصة اقساط

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦١٠٬٣٥٨ جنيه

    إمتلك شقة فاخرة 171م بفيو على الممشى في المقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢١٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٥٬٣٠٩ جنيه

    استلام فورى -لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٨٨٬٢٤٠ جنيه

    إمتلك شقة 170م وبأقل سعر مقدم لقطة في المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦١٥٬٧٠٦ جنيه

    إمتلك شقة 174م بأفضل سعر ومكان مميز في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٥٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬١٩٧ جنيه

    استلام فورى -لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كمبوند سيليا 101 متر مقدم واقساط استلام

    A 2 Z Real Estate logo image

2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع