شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 961

45,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 108م تشطيب سوبر لوكس كاش بالمطبخ فيB15

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ارقى احياء مصر الجديدة نبيل الوقاد

    El Kateb Real Estate logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٩٣٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط في مدينة نور 123متر علي 12 سنة فيو جاردن

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في منطقة فيلات الجامعة الأمريكية بالتجمع

    ZF Property logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٣٬٤٢٧ جنيه

    شقة في تاج سيتي 179م بجاردن 161م مرحلة شاليا

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شامل المطبخ ودريسنج 135م كاش فيو مفتوح في B3

    Rikaz logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة تقسيط 15 سنةدقايق من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بسعر مميز في ريجنتس بارك

    El Kateb Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 234م ريسيل ارضي بجاردن فوري في تاج سيتي

4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي استلام فوري فيو فيلات

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري بمقدم 1,800,000 جاهزة ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٣٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط في مدينة نور 98م علي فيو جاردن بجري

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5Mسداد3سنوات بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجوارAll Seasons Park كاشB11 تشطيب خاص 78 متر

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينة نور 123م استلام 2026 فيو وايد جاردن

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٧٢٬٧٣٣ جنيه

    إمتلك شقة 134م بأقل سعر وفيو لاندسكيب في المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٤٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي فيو الميدان أستلام فوري بمقدم أقل ,1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن فيB3 تشطيبات خاصة كاش 211متر علي جاردن

    Rikaz logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة ومدخل خاص للبيع في الرحاب 2

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٦٥٬٩٢٦ جنيه

    شقة فاخرة للبيع باقل مقدم في بالم هيلز Cleo

    El Kateb Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من سوديك سكاي كوندوز استلام فوري

    Property Hills  One logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م في سراي استلام فوري دبل فيو

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع