شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 964

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشين ممتاز - استلام فوري - افضل سعر

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١١٥٬١١٥ جنيه

    استلام فوري - افضل سعر - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٠٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش بأقل سعر - قطامية

    Catchers investment logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بأقل سعر ب 3,600

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧١٣٬١٠٥ جنيه

    المقصد شقه استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٨٤٬٣٨٤ جنيه

    افضل سعر - متشطبه بالكامل - استلام فوري

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري على اللاجون دايركت بأقل سعر في الماركت

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٧٥٬٥٢٠ جنيه

    لوكيشين ممتاز - متشطبه بالكامل - افضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩١٨٬٦٧٨ جنيه

    استلام فوري - متشطبه بالكامل - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٣٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بجاردن غرفة| بفيو مفتوح ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه جاهزة للسكن فى كمبوند سراي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ألترا لوكس 220م بجنوب الأكاديميه

    Al Ofok Investment logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٥٣٬٤٦٩ جنيه

    افضل سعر - لوكيشين ممتاز - متشطبة بالكامل

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - متشطبة بالكامل - افضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - لوكيشين ممتاز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3غرف بتشطيب عالي الجودة في ميفيدا

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 126 متر بموقع مميز في بلومفيلدز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل - افضل سعر - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع