شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 955

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib بجاردن فوري في قلب التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ديستريكت 5- القاهره الجديده

    Eastmark logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٥٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن متشطبة بالكامل في هايد بارك

    Skyline logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس شقه 135م باارقي منطقه بجاردينيا

    Next Level Properties logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة كاملة الدور بميدان الحجاز

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 600 الف وخصم للكاش 40% في اللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٤٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بمقدم 850 الف فوري بجور سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقيه 3 غرف متاحه للبيع فى فيفث سكوير المراسم

    Ninety Two logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – منتجع النخيل – التجمع الأول

    Monte Mar logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 360م للبيع نص مفروش بالميريلاند هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م للبيع بأوديسيا الأهلي صبور بالمستقبل سيتي

    Eastmark logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فورى 3 غرف نيو جاردنز نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح متميز بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع