شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 951

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة لوفت في UpMount بالعاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس متفرع ميدان سانت فاطيما

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الرحمن رشدي, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي b12 باطلالة مفتوحة وبحري

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مدينة الشروق | الحي التاسع

    Golden Vision logo image

    الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع النموذج الذكي بأجدد المراحل B10

    Eureka Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B15 خالصة الثمن تشطيب مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3نوم برايم لوكيشن بالمستقبل مع حسن علام بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بين حسن مامو

    Ebied Home logo image

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.00.00بقلب شيراتون المطار كمبوند ايزولا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٢٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 – تقسيط

    New Capital Home. logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٠٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ع طريق السويس دايركت بالتجمع بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجوار الحي الدبلوماسي فى العاصمه+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع بوسط القاهره

    iFound Property logo image

    شارع الجمهوريه, عابدين, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في EL-PATIO RIVA بالتجمع وبمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة للبيع بأقل من سعرالسوق بالم هيلز نيوكايرو

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥١٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B12 علي وايد جاردن بجوار الخدمات

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم750.00 بجوار مدينتي شقه بدور متكرر قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م نص تشطيب اللوتس الجنوبية 9

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تبحث عن الفخامة والمساحات الواسعةفي مصر الجديده؟

    The Homies logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 211م بتشطيب خاص وفيو جاردن في مدينتي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة للبيع من ماونتن فيو القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بتقسيمه مميزة للبيع بقلب منطقه R8 العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف مقدم 1,180,000 بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع