شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 947

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في العاصمه جاهزة للمعاينه

    Held Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم0% للبيع في اميز لوكيشن

    Step One Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك شقة متشطبة بالكامل في كمبوند ديجويا

    Step One Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه لقطه للبيع بالفرش بسعر مميز امام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ارت سيتي المقطم بروف خاص

    M.S.K Real Estate logo image

    ارت سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه194م الحى التانى بيت الوطن حرفJ قريب من الفيزون

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في العاصمه الادارية

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين فى قطامية جيت | جاهزه للاستلام | 19,000شهري

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت, الباتيو أورو

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٤٤٬٣٥٠ جنيه

    فرصه مميزه شقه للبيع فى مدينتى مرحله b14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى شقة 109م اقساط ع 10 سنوات فيو جاردن

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في B10 – 107م – امام All Season Park

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٠٣٬٠٦٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى مدينتى بمرحله B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس محور شينزو ابى المنطقة9

    Envigo Real Estate logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى مدينتى B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٢٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى بموقع متميز B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨١٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٦٤٬٨٠٣ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه جداا لسرعه البيع فيو جاردن .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع اكبر مساحه جولف بخصم50% امام المطار ع السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى مدينتى شقه للبيع 200م فيو وايد جاردن بانوراما

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز فى مدينتى B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٣٦٬٣٣٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬١٠٦ جنيه/متر مربع