شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 940

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 320 متر حسن المامون الرئيسي موقع متميز

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع متميز حسن المامون الرئيسي 320 متر

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بجوار السوق الشرقي و الايست كورت

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في ليك فيو1 ريسيل متشطبة باقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطة جدا موقع مميز حي الواحه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح متميز بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك بأميز لوكيشن بالعاصمه وتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه (استلام فورى) بفيو على ال central pa

    Falcon for Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3نوم امام هايد بارك+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٩٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصــــم 50% شقة لقطــــة ارضي بجاردن تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م متكرر استلام فوري 50م للنادي الاهلي تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B6 بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة أرضي بحديقة غرفتين في ليك فيو ريزيدنس

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م بأميز مشاريع القمزي باقساط9سنين بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 123 م للبيع فى الرحاب بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٩٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند البوسكو في العاصمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حسن المامون الرئيسي موقع متميز 320م

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فور للبيع بجاردن في العاصمة الادارية

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع امام اكاديمية الشرطة بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر الان بالعاصمه في شقه 70مبأقل سعر وبقسط9سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B6 فيو جاردن وسيط من المالك

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع متميز حسن المامون الرئيسي 320 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع