شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 936

45,585 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي بسعر لقطة

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197م بحري شارع ابن ماجد من شارع الحجاز

    Good Deals logo image

    شارع ابن ماجد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ريسيل في أفضل موقع سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع الطابق الرابع - أريا

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج ويست, الشيخ زايد بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطرالثامن بزهراء المعادى بفيو مميز

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس ريجنتس بارك متشطبة ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع 3 غرف نوم - الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    هليوبوليس ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بالنرجس عمارات دبل فيس شارع وحديقة

    Find Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس 200 متر تطل مباشره على الحديقة الدوليه

    شارع الدكتور محمود ابراهيم, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 250 متر خطوات من شارع الطيران

    شارع نصر خسرو, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 62م في تاج سيتي فوري مرحلة ليك بارك

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٨٣١٬٢٥٠ جنيه

    Ora zed east شقة تشطيب كامل للبيع بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بموقع مميز - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع ذاكر حسين مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحتها 250 متر خطوات من شارع الطيران

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سوديك فيليت متشطب بالكامل ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م نصف رووف للبيع بالبنفسج فيلات متشطب متصالح

    Find Real Estate logo image

    شارع عبد الحميد جودة السحار, البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بأقل من سعر السوق - لا فيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من شارع الطيران شقه للبيع مساحتها 250 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280 متر سوبر لوكس في شيراتون مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوندالمعادي جاردنز بموقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة موقع مميز ارضي بجاردن بحري صريح

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع