شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 941

45,585 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استوديو 70م مفروش للبيع | ماونتن فيو آي سيتي

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه لمحبي الاستثمار بالتجمع السادس +مقدم1%

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه بالعاصمه الاداريه قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 135م جاردن فيو بأرقي مرحلة B3

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الفخامة الحقيقية شقة 268م للبيع في ليك فيو

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة198م بالتكيفات متشطبة امام AUC ريسيل اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقه-ريسيل متشطبه للبيع في ميفيدا بارسل23

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للسكن فورا ١٢٨ م في البنفسج

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في النرجس الجديدة في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن البيع بالمطبخ

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116 م بفيو بارك وتشطيبات مميزة

    Start Homes Madinaty logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ليك فيو ريزدنس

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة تشطيب مودرن بكامل في ليك فيو ريزيدنس

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م بفيو النادي مباشرة بنظام تقسيط مريح

    Start Homes Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن في تاج سيتي 3 غرف بأقل مقدم ممكن

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع في كمبوند هايد بارك متشطبه بالكامل!

    Realtors logo image

3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    78م تشطيبات علي اعلي مستوي للبيع بمدينتي في B10

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كوليكتيف 200 م , موقع متميز افضل ظرق للسداد

    Smart Move logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك شقة مميزة في قلب مدينتي B1

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه جاهزة للسكن بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شقة في المشروع 136م ريسيلregents park

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي موقع مميزمباني2017مصطفي النحاس م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن 3غرف نص مفروش تكملة اقساط في فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع