شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 945

45,585 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 190م 3غرف – 2حمام سوبر لوكس – دور ارضي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمر ابن الخطاب, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس – جاهزة للاستلا

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م بيع فى الرحاب فيو جاردن بجوار الخدمات

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع في كمبوند آرت سيتي (Art City)

    Better Estate Investment logo image

    ارت سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 550 الف + متشطبه بالتجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر للبيع في سراي – بمقدم 5%

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري في تاج سيتي فيو Hub

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع أرضي بجاردن بالمرحلة السابعة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارت سيتي المقطم أرضي بجاردن

    M.S.K Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    151م امامى النورث هاوس بيت الوطن من المطوربتسيهلات

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م نص تشطيب الاندلس1 القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين للبيع في نفس العمارة داخل كمبوند سيليا

    Dream Homes Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 550 الف + متشطبه بالتجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ثاني عقد قديم فيو وايد ىجاردن بوصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م أرضي بجاردن للبيع في وصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لوكس بكاش 3 مليون 200 الف لسرعه البيع

    Summit Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس استلام فوري بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م واجهة خطوات لكمبوند Creek Town

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 157م متشطبة في موقع مميز بمقدم 2.7م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٧٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115 متر للبيع في سراي – بمقدم 5%

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا الطابق الأول استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٤٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في واحدة من أهدأ وأرقى مراحل مدينتي B1

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع