شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 934

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبرلوكس في كمبوند تاج سلطان استلام فوري

    One Broker Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة كاش في B7 باقل سعر 82م استلام فوري تشطيب خاص

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع بآحســن سع في ديـستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٤٢٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة خاصة في B14 بالتقسيط علي 11 سنة 92 متر

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550 الف شقه جاهز للاستلام بتشطيب High end

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه خلفي دور ثاني 135م المنطقة الثامنة 3غرف

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن في تاج سلطان فيو مفتوح استلام فوري

    One Broker Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي مع الحديقة للبيع علي كورنيش المقطم

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع الاهرام, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    7

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بالمطبخ و التكيفات فى تاج سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات سوبر لوكس85م فيو وايد جاردن بالتقسيط فيB12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في District 5 – فرصة استثمار قوية

    Mr .Estates logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات خاصة بالمطبخ 114متر امام كارفور كاش في B11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٩١٬٤٧٨ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر السوق بالتقسيط فى تاج سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع مميز فى تاج سيتى امام فندق كمبينسكي

    Sonic For Real-Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متاحه للبيع داخل ليك فيو ريزيدنس 1 -موقع مميز

    Ninety Two logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (140م) _استلام فورى بمقدم 20 % فى ستون ريزدينس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن ف التجمع الخامس تاج سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه 123م/ متشطيب كامل/استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(150م)بمقدم10% _تشطيبVIP فى هايد بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس 230م اماميه الحي الثامن

    galaxy house real estate logo image

    شارع 23, المجاورة الثانية, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اوفر استلام فوري 136م بالتقسيط 5 سنوات في B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالحي الثالث،التجمع الخامس

    Good Deals logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 138م _ استلام فورى _ تشطيب VIP) بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك بمساحة مميزة وسعر فرصة

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 185م/ استلام فورى / تشطيبvip بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع